Obaly, které vám pomohou překonat vaše konkurenty

Abychom ověřili kvalitu grafiky a věrnost barev každé objednávky, která opustí náš závod, máme zavedena opatření pro zajištění kvality, jako jsou:
Moderní inspekční kamery, které zachytí i ty nejmenší tiskové vady.
Fotospektrofotometr pro číselné porovnání vytištěných barev s vašim referenčním vzorkem.

Díky práci, kterou odvedeme během předtiskové přípravy, a odborným znalostem, které přenášíme do tiskového stroje, jsme schopni dodávat tiskové zakázky, které přesně odpovídají vašim specifikacím.

Chcete-li získat potištěné flexibilní obaly, které splňují nejpřísnější standardy kvality, obraťte se na náš tým ještě dnes.

ofsetový tisk obalů

Ofsetový tisk

Poskytuje tu nejvyšší kvalitu tisku s jemnějšími detaily a bohatšími barvami. Je vhodnější pro tisky s vysokým rozlišením a složitějšími grafickými prvky. Ofsetový tisk má nižší počáteční náklady, protože tiskové desky jsou levnější a je tedy výhodnější i pro tisk menšího množství. Dodejte své značce moderní design a nechte prémiový obal vystoupit z řady. Výroba tiskových desek obvykle zahrnuje vodu nebo digitální zpracování, čímž se eliminuje potřeba chemikálií škodlivých pro životní prostředí.

  Hlavní výhody:
 • Drobný text je čistý a ostrý s přesnou registrací
 • Bohaté fotografické detaily a jemné přechody barev
 • Poutavý obal = vyšší potenciál oslovit více spotřebitelů
 • Nižší výdaje na tiskové štočky a desky. Lze ušetřit 4 až 5 štočků na každý design
 • Všestrannost - Snadno lze spravovat variace produktů, sezónní edice a propagační akce privátních značek
 • 100% kontrola všech výrobních procesů pod jednou střechou - rychlost a kontrola kvality předtiskové přípravy, výroba tiskových desek a tisk umožňuje rychlejší vstup vašich obalů na trh
 • Šetrnější k životnímu prostředí oproti tradičním technologiím - inkousty bez rozpouštědel, tisk.desky z hliníku umožňují 100% recyklaci.

Flexo tisk

Je ideální pro tisky s jednoduššími grafickými prvky a méně detaily. Poskytuje rychlý a efektivní tisk s dobrým pokrytím a barvami. Technologie vhodná pro velkoobjemové zakázky, současně s vyšší pravděpodobností opakování beze změn v tiskových datech. Počáteční náklady na flexotisk jsou vyšší než u ofsetového tisku. Mezi jeho přednosti patří bezesporu tisk širokého spektra materiálů (OPP, PE, PVC).  Pro nás je samozřejmostí tisk až osmi barvami s certifikací pro bezpečný kontakt s potravinami..

flexo tisk

  Hlavní výhody:
 • Konzistence mezi jednotlivými výrobními dávkami
 • Skvělá tisková kvalita
 • Umožňuje tisk více SKU v jednom tiskovém cyklu, což vede ke snížení nákladů na přípravu a lepšímu řízení zásob. Vzhledem k tomu, že tisk EG eliminuje nutnost odstavení tiskového stroje kvůli výměně barev mezi jednotlivými tiskovými cykly, jsme schopni přenést úspory na vás. Můžete sdružit více SKU do jednoho tiskového nákladu a získat tak větší množstevní slevu.

Digitální tisk

Digitální tisk vyniká v personalizovaných, variabilních datech a marketingových aplikacích, takže je v těchto oblastech preferovanou volbou. Tato nákladově efektivní výroba využívá digitální předtiskovou přípravu, což dramaticky zkracuje dobu přípravy před tiskem. Navíc není potřeba tiskových štočků (kromě potisku parciální bílé) nebo desek, což vede k menšímu odpadu a nižší spotřebě energie. Tiskový proces vytváří minimální odpad, emituje málo emisí a vyhýbá se používání tiskových desek a škodlivých chemikálií.

digitální tisk obalů

Volba mezi flexotiskem a ofsetovým tiskem nebo digitálním tiskem není o výběru lepší metody. Jde spíše o to vybrat to, co nejlépe vyhovuje vašim specifickým tiskovým potřebám. Vytáhněte tedy seznam svých tiskových potřeb a kontaktujte nás - váš dokonalý tiskový partner čeká! 

OBALY SE SPECIÁLNÍMY EFEKTY

Obaly se speciálnímy efekty

Částečné matné lakování představuje běžnou a ušlechtilou povrchovou úpravu flexibilních obalů. Tento designový prvek vyniká v jemných motivech a typografii, což z něj činí oblíbenou volbu. Doporučuje se aplikovat co nejméně laku (cca 5-15 % potištěné plochy) pro maximální vizuální a hmatový efekt.

Kombinací laminátu, inkoustu a barevného krytí lze dosáhnout dalších zajímavých efektů. Například může vzniknout kvazi-metalický dojem, což představuje zajímavý designový prvek na flexibilních obalech.

vlastní grafické studio

Naše vlastní oddělení předtiskové přípravy poskytuje absolutní flexibilitu a kontrolu, která umožňuje tvořit rychlé korektury, okamžité změny v tiskových datech, tech. výkresy a barevný výběr. Náš talentovaný tým přináší přidanou hodnotu v každém kroku procesu, od přijetí grafiky až po tisk, a kombinuje své know-how s nejnovějším technologickým vývojem v oblasti tisku a zajistí tak úspěšnou realizaci vašich požadavků.

málonákladové objednávky obalů
 • Máte-li jakékoli další dotazy, kontaktujte náš tým pro předtiskovou přípravu.
 • Pokyny k správnému doručení tiskových dat naleznete zde