Prohlédnout další možnosti tisku - Aledeto

Spolehlivý
partner ve světě obalů

Vytváříme kvalitní, cenově výhodné a inovativní obaly s přidanou hodnotou pro potravinářský, nápojový a kosmetický průmysl.

Tisk obalových materiálů - Aledeto Obalová řešení tisk - Aledeto Pet folie - Aledeto Digitální tisk flexibilních obalů - Aledeto Obalové folie tisk - Aledeto Flexibilní obaly tisk - Aledeto Potravinářské obaly tisk - Aledeto
Tiskárna Aledeto - obaly a obalové folie

Proč si nás vybrat

Tisk obalových materiálů Aledeto Praha

PROFITUJTE Z NAŠICH ZKUŠENOSTÍ

Nákupem od ALEDETA nezískáváte pouze obal, ale i více než 30 let zkušeností s většinou obalových případů. Navrhujeme optimální materiálové struktury pro maximální výkon balicí linky, ať už zlepšením stávajících nebo vytvořením nových specifikací.

Tiskárna obalů a fólií Aledeto Praha

Snižte své náklady na skladování

Vytvořte si u nás pojistnou zásobu a odvolávejte tolik, kolik potřebujete. Dodatečné množství fólií nebo hotových obalů v ALEDETU vám poskytne ochranu před pozdními dodávkami, nepřesnými prognózami a neočekávaným zvýšením poptávky.

Tiskárna obalů a fólií Aledeto Praha

Konkurenceschopné podmínky

Nabízíme konkurenceschopné ceny, stálou kvalitu a dodržování dodacích termínů. Díky našim velkým skladovým zásobám vás můžeme chránit před kolísáním cen surovin a můžeme rychle reagovat na požadavky vašich zákazníků.

Kvalitní tisk obalových materiálů - Aledeto

Monomateriálové obaly

Nová řada obalů ALEDEPACK© ECO poskytuje různé varianty založené na BOPP a PE fóliích, a to včetně bariérových vlastností. Pomáháme zpracovatelům obalů na cestě k udržitelnější budoucnosti prostřednictvím nahrazování nerecyklovatelných obalů.

Akční nabídka obalových materiálů

ALEDEPACK BALENÍ KÁVY

PET vrstva / hliníková vrstva / PE vrstva...

ALEDEPACK BALENÍ KÁVY ALEDEPACK BALENÍ KÁVY

OBAL NA RÝŽI

Obalové řešení pro rýži.

OBAL NA RÝŽI OBAL NA RÝŽI

OBAL NA CHLEBA

Obal na chleba

OBAL NA CHLEBA OBAL NA CHLEBA

Spokojení klienti

Spokojení klienti jsou pro nás nejlepším potvrzením kvality našich produktů a služeb. Děkujeme všem našim klientům za jejich podporu a přízeň.

Co je nového

  • Monomateriálové obaly
  • 07.03.2024
  • Lepší budoucnost
  • 14.02.2024
  • Obal roku 2019
  • 04.12.2019
O tiskárně Aledeto

Naše historie

Prozkoumat

kariéra v aledeto

Přidat se