O ALEDETU

Co děláme

Naším cílem je pomáhat firmám zdokonalovat a zefektivňovat všechny oblasti související s obaly a procesem balení.

Pomáháme stovkám firem odemykat potenciál úspor a rozvíjet jejich obalový potenciál prostřednictvím naší flexibility, spolehlivosti, konzistentní kvality a rozsáhlých skladových zásob. Společně přispíváme k ochraně jejich produktů a životního prostředí.

kdo jsme


Jsme etablovaným výrobcem flexibilních obalů a dovozcem obalových a laminovacích fólií s více než 30letou praxí. Díky našemu výrobnímu závodu v Krnově a skladům v Bratislavě a Praze jsme schopni zajistit včasné dodání našim partnerům kdekoli ve střední Evropě.

Naše technologické inovace a neustálé investice do vývoje nových typů obalů, spolu s přizpůsobivostí potřebám zákazníků, nám umožnily úspěšně působit v různých průmyslových odvětvích. Spolupracujeme s ověřenými výrobci, abychom poskytovali jedinečná obalová řešení. Jsme středně velkou firmou s ročním obratem přes 115 milionů korun.

komu sloužíme

Naši zákazníci zahrnují jak malé, tak velké (nadnárodní) výrobce potravin, nápojů a kosmetických produktů, stejně jako různé distributory a další profesionály ve zpracování obalových materiálů.

Historie Aledeta

Firma ALEDETO byla založena v roce 1994 v Krnově jako dovozce obalových materiálů. První investicí byly řezací stroje, které umožnily rozvoj firmy. Následovaly investice do laminovacích strojů a přesun do nové výrobní haly splňující požadavky na čistotu pro výrobu bezpečných a kvalitních obalů. S inovacemi v srdci firemní kultury jsme se v roce 2012 stali průkopníky ve vývoji digitálních flexibilních obalů, stávajíce se první společností ve střední Evropě, která tiskla flexibilní obaly pomocí technologie digitálního tisku. O 7 let později investicí do jedinečného tiskového ofsetového stroje jsme upevnili naši pozici na trhu jako kvalifikovaný a dobře informovaný dodavatel flexibilních obalových řešení na míru.

Firma Aledeto se specializuje na obalová řešení na míru