Zakázková výroba

Abychom mohli našim zákazníkům poskytnout vynikající služby, aktivně předcházíme rizikům, která jsou běžně spojena s dodávkovým procesem. To zahrnuje nedostupnost produktu na trhu, zpoždění dodávek nebo nedodržení kvality materiálů.

výroba rolí na míru vaší zakázky

Šířka a návin role přesně podle vašich potřeb! Ušetřete finance na skladování a minimalizujte riziko likvidace zásob. Moderní řezací stroje jsou připraveny plnit vaše individuální zakázky.

KONSIGNAČNÍ SKLAD a BEZPEČNOSTNÍ ZÁSOBY U NÁS

Stálé zásoby vždy k dispozici

V ALEDETU se snažíme minimalizovat rizika spojená s dodávkami, jako jsou problémy s dostupností, zpoždění dodávek a nedodržení kvality materiálů, aby poskytla vynikající služby všem svým zákazníkům. Kromě toho nabízíme skladování na základě statistické spotřeby kupujících, abychom lépe vyhověli vašim potřebám.

Zákaznický servis a podpora

Vaše společnost je pro nás partnerem v podnikání, a my se vnímáme jako váš partner! Zaručujeme vám plnou zákaznickou podporu od zadání objednávky až po doručení. Nabízíme vám individuální klientskou péči, včasné dodávky, speciální řešení, kvalitní a konzistentní fólie a flexibilitu při objednávkách.

BEZKONKURENČNÍ ZÁKAZNICKÝ SERVIS A PODPORA