Laminace a řezání

Laminování

Jedním z tajemství perfektního flexibilního obalu je použití přesně toho správného laminátu pro výrobu vašich sáčků nebo obalů.
V ALEDETU víme, že při výrobě laminátů absolutně nic nenahradí zkušenosti a vytříbené dovednosti.

Kašírování různých typů fólií dohromady za účelem vytvoření laminátu je dostatečně obtížné. Ale vědět, které kombinace fólií zajistí přesně ty správné vlastnosti pro spotřebitelský obal, je něco jiného.

laminování skvělého flexibilního obalu

Laminujeme duplexy, triplexy i quadruplexy s použitím bezrozpouštědelných lepidel. Volba fólie/materiálu a lepidla závisí na konkrétním produktu. Naše zařízení je schopno zkašírovat až 18 milionů čtverečních metrů fólie ročně při šířce pásu až 1100 mm

řezání a převíjení při tvorbě obalů

Řezání a převíjení

Naše rolové řezačky jsou vybaveny systémem bočního řízení a laserového ukazovátka, který zaručuje přesné řezání. Dokážeme zpracovat kotouče do šířky 2050 a o prům.role 1000 mm, ale také menší velikosti, s tloušťkou od 12 do 500 mikronů. Jsme schopni se vypořádat s většinou požadavků. Máme odborné znalosti potřebné pro řezání tenkých fólií nebo úzkých šíří rolí, a to i pro řezání různých materiálů, od netkané textilie až po koženku.

Provozujeme dva řezací stroje německé výroby. Vysoká přesnost řezání a skvělé navíjení role zaručují bezproblémovou zpracovatelnost našich laminátů na balících linkách zákazníků. Naše roční kapacita je 1000 tun ročně.