Často kladené dotazy

Zde najdete jednoduché odpovědi na otázky, na které se nás nejčastěji ptáte.

Jaké jsou vaše standardní dodací lhůty?

Standardní výrobní lhůta pro řezání fólií je 4-6 dní. Na výrobu potištěných obalů a laminátů 2-3 týdny od schválené korektury. V případě "odvolávek" předhotovených výrobků je dodací termín 1-2 dny.

Lze objednat vzorkovou roli na test?

Samozřejmě. První možností je vyrobit vzorek na zakázku přesně podle vašeho zadání. Popřípadě, vám nabídneme nejbližší šířku a návin ze skladu hotových výrobků.

Jake jsou min. množství v objednávce?

Nižší jednotky kilogramů. V závislosti na charakteru vaší zakázky a vstupních materiálů, ze kterých se bude vyrábět.

V jakém formátu a jak mají být tisková data zpracována, aby byla připravena k tisku?

Využijte dokument Pokyny pro doručování a formát tiskových dat na stránce: https://aledeto.cz/ke-stazeni.

Design a vývoj obalu

Pomáháme našim zákazníkům ve všech fázích procesu návrhu od počátečního konceptu až po hotový produkt. Náš zkušený prodejní personál může doporučit nejlepší možnosti balení pro váš produkt. Stejně tak vlastní grafické a DTP studio vás může provést celým procesem v oblasti designu obalu.

Doručování a odvolávky

Ve spolupráci s našimi přepravními partnery máme přístup k široké škále přeprav. Pro naše distributory nabízíme i možnost anonymní přepravy. kde není uvedený skutečný odesílatel.

Jak zajišťujete shodu v barevnosti s původním obalem, který jsme tiskli v jiné tiskárně nebo při opakovaném tisku u vás?

Pomocí tzv. fotospektrometru nasnímáme referenční vzorek či původní obal. Tímto velmi přesným a spolehlivým přístrojem rychle změříme a identifikujeme nejlepší shodu všech barev s recepturou v databázi a na základě toho zvolíme výrobní postup tak, aby výsledný produkt maximálně odpovídal referenčnímu vzorku.

NENAŠLI JSTE
co jste hledali?

Napište nám, určitě něco vymyslíme!

Napsat