BOPP ultra svařitelná

BOPP ultra svařitelná

Tloušťka: 40 a 50my

BOPP UltraSEAL je vícevrstvá průhledná OPP fólie s modifikovanou technologií těsnění (Ultra Seal), která poskytuje lepší těsnicí vlastnosti než běžné OPP fólie pro tepelné těsnění. Fólie je navržena tak, aby poskytovala vysokou pevnost těsnění, velkou celistvost těsnění a dobrý rozsah lepivosti za tepla, což je v kombinaci s vysokou tuhostí fólie ideální pro snižování tlaku těsnicích materiálů. BOPP UltraSEAL je jednostranně ošetřená, jednostranně těsnicí OPP fólie určená pro použití jako vnitřní pás v laminátu, například v aplikacích typu stand up pouch (SUP). Je vhodná i pro další obalové aplikace s náročným těsnicím výkonem a poskytuje lepší WVTR výkon, odolnost proti propíchnutí a nižší zamlžení než většina vyfukovaných nebo litých PP a PE fólií.


Použití

aplikace vyžadující vyšší pevnost těsnění balicí linky s vyšší rychlostí sáčky a pytlíky i formáty SUP formáty HFFS a VFFS obaly, které vyžadují snadné otevírání z výřezu většina suchých potravin a suchých nápojů laminování na papírové nebo PET vnější obaly, pokud je tuhost nebo tepelná odolnost kritická laminace na OPP, pokud se jedná o laminát z jednoho materiálu. (konstrukce pro "recyklaci").


Klíčové vlastnosti

Výjimečná pevnost svaru OPP Nízká teplota iniciace svařování - široký rozsah svařování Vynikající široká lepivost za tepla Vynikající tuhost - ideální pro sáčky/SUP Dobrá WVTR ve srovnání s vyfukovaným PE nebo CPP Vysoká průhlednost ve srovnání s vyfukovaným PE nebo CPP Stabilní COF Dobré šíření vrubového trhání - snadné otevírání Velká odolnost proti propíchnutí

Tloušťka
(µm)
Plošná hmotnost
(g/m²)
WVTR
(g/m²/day)
CoF Rozsah svařovacích teplot
(Treated;
Untreated °C)
40 36,4 4,0 0,20 55°
50 45,5 4,0 0,20 55°
Povrchová úprava Transparentní
Druh fólie BOPP
Název souboru Velikost Stažení

Realizované zakázky s tímto produktem

Podobné produkty

BOPP SVAŘITELNÁ

Tloušťka: 20 až 50my

BOPP SVAŘITELNÁ BOPP SVAŘITELNÁ

BOPP/LDPE s Evoh

BOPP s EVOHEM

BOPP/LDPE s Evoh BOPP/LDPE s Evoh

BOPP lakovaná Acryl/PvDc

Tloušťka: 20 až 30 my

BOPP lakovaná Acryl/PvDc BOPP lakovaná Acryl/PvDc

BOPP + BOPP

BOPP + BOPP BOPP + BOPP